Naszym ogromnym projektem jest International Fellowship of Academy of Laser Dentistry – ALD połączony z Professional Diploma in Advanced Laser Dentistry – BAIRD.

Program Fellowship (Master) w stomatologii laserowej został stworzony przez akredytowanych wykładowców i doświadczonych praktyków ALD we współpracy z Universita Cattolica del Sacro Cuore w Rzymie. Po raz pierwszy zostanie przeprowadzony w Polsce.
Składa się on z kursu podstawowego i seminariów klinicznych, które obejmują wszystkie dziedziny stomatologii laserowej (endodoncja, periodontologia, stomatologia zachowawcza, chirurgia, stomatologia dziecięca, profilaktyka, fotobiomodulacja, chirurgia plastyczna wspomagana laserowo, terapia przeciwbólowa) przeprowadzonych przez wybitny lektorów z ogromnym doświadczeniem klinicznym. Zajęcia praktyczne odbywają się na modelach i głowach zwierzęcych. Część chirurgiczna oraz stomatologia zachowawcza przeprowadzane są udziałem pacjentów przy użyciu różnych długości fali.
Rok akademicki składa się z 16 intensywnych dni, podzielonych na 8 modułów (4 zjazdy) zgodnie z harmonogramem i kończy się pisemnym egzaminem. Cena kursu – 7000 Euro.
Fellowship jest akredytowany jako kształcenie ustawiczne (CPD) przez ALD po ukończeniu pełnego kursu teoretycznego i praktycznego szkolenia oraz zakończony pisemnym egzaminem certyfikowanym przez ALD i BAIRD.