Zabiegi laserowe – fakty i mity

Postęp technologiczny, jaki dokonuje się w ostatnim czasie w wielu dziedzinach życia wpływa także w znaczący sposób na pracę lekarza dentysty. Technologie, które jeszcze niedawno były tylko w sferze fantazji, dzisiaj są w zasięgu każdego gabinetu stomatologicznego i stają się codziennością. Przykładem mogą być niewątpliwie lasery, które otwierają nowe możliwości w leczeniu, umożliwiając poszerzenie zakresu usług o zabiegi laserowe zakresu medycyny estetycznej. Za pomocą lasera można zwalczyć uporczywe przebarwienia, pozbyć się blizn, a nawet cofnąć czas. A to zaledwie garstka tego, co potrafią lasery. Jaki laser wybrać do usuwania zmarszczek, czy naczynek, jaki do redukcji blizn i przebarwień? W wykładzie zostaną zaprezentowane możliwości użycia różnych długości fali, w zależności od problemu, z jakim zgłasza się pacjent. W czasie pokazu praktycznego pokażemy jak dobrać odpowiednią długość fali i parametry zabiegowe.

 

Dioda czy erb? Oto jest pytanie…

Jeśli:

  • zastanawiasz się, czy laser jest potrzebny do Twojej praktyki,
  • rozważasz jaki laser wybrać,
  • wciąż nie bardzo wiesz, jak używać lasera na co dzień, to nie może Cię tu zabraknąć!

To nowa forma dostępu do wiedzy w sympatycznej atmosferze. To pierwsze w Polsce seminarium z pokazem LIVE w technice 3D z użyciem laserów stomatologicznych. Spotkanie ma na celu przedstawienie użycia różnych laserów w codziennych sytuacjach klinicznych.
Seminarium będzie miało charakter interaktywny. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wykonania własnoręcznie zaprezentowanych procedur z użyciem laseru diodowego i erbowego. Co z tego wyniknie? Przyjdź i przekonaj się sam!