STREAM- przyszłość w Twoich rękach!

W imieniu STREAM, ALD i BAIRD mamy przyjemność zaprosić Państwa na naszą pierwszą medyczną konferencję laserową, która odbędzie się w Łodzi, w dniach 24–26 kwietnia 2020 r.
Celem wydarzenia jest zaprezentowanie szerokiej gamy możliwości zastosowania laserów w stomatologii i medycynie estetycznej. Tematem przewodnim konferencji jest odkrywanie nowych pomysłów oraz przedstawienie badań w dziedzinie stomatologii laserowej i medycyny estetycznej.
Podczas relacji na żywo, kursów praktycznych oraz wykładów zaprezentowane zostaną nowe możliwości, kontrowersje oraz zastosowanie kliniczne laserów. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na konferencji STREAM, będzie to okazja do nawiązania kontaktu ze światowej klasy praktykami i specjalistami, którzy podzielą się z uczestnikami bogatym doświadczeniem i umiejętnościami z własnej
praktyki.
Po pracowicie spędzonym czasie podczas sesji naukowych, wieczorem zapraszamy Państwa do uczestnictwa w After Party – gdzie muzyka, pyszne jedzenie oraz zaplanowane atrakcje – umilą wieczorny relaks.
Wierzymy, że nasze spotkanie stworzy pomost między coraz bliższymi sobie dziedzinami: stomatologią laserową a medycyną estetyczną.
Dołożymy wszelkich starań, aby to spotkanie, oprócz najważniejszego, wysokiego poziomu merytorycznemu, wyróżniało się wysokiej jakości oprawą i organizacją.

Co oferujemy:

  • Wyjątkowe sesje i panele dyskusyjne dotyczące najnowszych odkryć w stomatologii i medycynie estetycznej
  • Wykłady prowadzone przez praktyków
  • Otwarte wyzwania innowacyjne
  • Informacje o nowoczesnych technikach pracy
  • Doskonałą platformę do zapoznania się z najnowszymi produktami i metodami pracy w branży laserowej wykorzystywanej w stomatologii oraz medycynie estetycznej