Dr. Manaf Taher Agha
Ukończone kursy:
D.D.S. Dyplom Aleppo University | 1996 Laser Studies Master Degree ESOLA Laser Academy, Wiedeń. University Dental School, Austria Holistic and Bio-Dentistry.
Przewodniczący komitetu naukowego Akademii Stomatologii Laserowej. Współzałożyciel BAIRD Professional Diploma w zaawansowanej stomatologii laserowej. Członek wydziału i kierownik jednostki badawczej ds. lasera na wydziale stomatologii Ajman University, ZEA
Od 2007 Sekretarz Generalny Międzynarodowa Akademia Dla Edukacji Laserowej
Od 2009 r. Prezydent Akademii Edukacji Laserowej ZEA. Autor publikowanych przez recenzentów artykułów w stomatologii laserowej. Mówca regionalny i międzynarodowy w dziedzinie stomatologii laserowej i komputerowej Syryjskiego Stowarzyszenia Stomatologicznego, Europejskiego Towarzystwa Zastosowań Lasera Ustnego, Syrian Society Against Cancer-Aleppo, Sola Laser Academy, Wiedeń, Emirates Medical Association ALD Academy of Laser Dentistry USA. Kierownik Oddziału Stomatologicznego i Dyrektor Medyczny Kliniki New Life Style (Jumairah). Kierownik Działu Laserowego Liberty Dental Clinic

Prof. Giovanni Olivi
Jest profesorem i koordynatorem naukowym ds. Stomatologii laserowej oraz kursów na Chatolic University w Rzymie, a także wykłada na całym świecie edukując o laserach. W 2002 r. Giovanni ukończył podyplomowy kurs laserowych na University of Florence. Uzyskał certyfikat laserowy od ISLD (2004), Advanced Proficiency od Academy of Laser Dentistry (Tucson, AZ, USA; 2006) i status Master również z ALD (Las Vegas, NV; 2009). Giovanni jest laureatem nagrody im. Leona Goldmana w 2007 roku za doskonałość kliniczną z Akademii Stomatologii Laserowej. Wykłada na tematy stomatologii laserowej na całym świecie. Prof. Olivi jest autorem ponad 70 recenzowanych artykułów i kilku rozdziałów podręczników na temat topologii stomatologii. Giovanni Olivi kontynuuje swoją prywatną praktykę w zakresie endodoncji, stomatologii zachowawczej i estetyki w Rzymie. Jest także autorem książek „Laser in Dental Traumatology” (w języku włoskim, Ed.Martina, Bolonia-Włochy, 2010), „Pediatryczna stomatologia laserowa: przewodnik użytkownika” (w języku angielskim, 2011 – Quintessence Publ., Chicago, USA) oraz książek „Laser w stomatologii odtwórczej: praktyczny przewodnik (w języku angielskim, 2015 – Springer) i„ Laser w endodoncji: podstawy naukowe i kliniczne aplikacje ”(w języku angielskim, 2016 – Springer).

Dr Walid Altayeb
Dr Altayeb DDS, MScD, PhD Fellow & Master of the Academy of Laser Dentistry. Dr Altayeb obecnie przewodniczący Komisji Stosunków Międzynarodowych, przewodniczący ALD Gulf Laser Chapter i zarządu ALD, otrzymał stopień naukowy dentysty na Wydziale Stomatologii, Damascus University w 1998 roku. Ukończył studia magisterskie w periodontologii w 2004 roku i doktorat z filozofii w dziedzinie periodontologii w 2007 roku. Master of Academy of Laser Dentistry Academy of Laser Dentistry. Uczestniczył w wielu konferencjach na Bliskim Wschodzie, w Europie i USA jako mówca w dziedzinie periodontologii, medycyny i stomatologii laserowej. Dr Altayeb uzyskał certyfikaty Advanced Proficiency Academy of Laser of Dentistry. Jest wykładowca w Università Cattolica del Sacro Cuore di Roma, Włochy. Dr Altayeb otrzymał nagrodę John G. Sulewski Distinguished Service Award 2019 of ALD. Założyciel i przewodniczący ALD Gulf Laser Chapter. Dr Altayeb jest założycielem działu laserów w Wielkiej Brytanii w Akademii Implantów i Stomatologii Odtwórczej oraz założycielem Professional Diploma in Advanced Stomatologia laserowa BAIRD. Sekretarz generalny konferencji iLED 2018 i iLED 2019. Dr Altayeb pracuje prywatnie jako periodontolog i implantolog Doha / Katar, Dubaj / ZEA i Abu Zabi / ZEA.

Dr n. med. Marta Maciak
Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. W 2007 roku uzyskała specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. W latach 2004-2009 pracowała w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a w 2009 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. W 2019 roku otrzymała tytuł Specjalisty Medycyny Estetycznej, Cerificate of International Fellowship Academy of Laser Dentistry (ALD) oraz Proffesional Diploma in Advanced Laser Dentistry (BAIRD). Jest Prezesem Academy of Laser Dentistry Study Club Poland, członkiem Academy of Laser Dentistry (ALD), Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Laserowej (PTSL).
Zasiada w radzie naukowej czasopisma SMILE i PREVENTION. Od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy stomatologów w Polsce i na świecie z zakresu endodoncji i stomatologii estetycznej i laserowej. Wykonuje zabiegi endodontyczne na bardzo wysokim poziomie z użyciem mikroskopu, najnowszych narzędzi rotacyjnych, SAF oraz laserów, zgodnie z zasadami stomatologii opartej na faktach (EBD).

Dr Arun Darbar
Jest założycielem i dyrektorem Smile Creations Innovations Limited i praktykiem
w Leighton Buzzard od ponad 30 lat. Darbar to wielokrotnie nagradzany dentysta laserowy i estetyczny. Przoduje w dziedzinie stomatologii laserowej, w której poświęca się zapewnianiu swoim pacjentom najnowocześniejszej stomatologii prawie 25 lat. Jest akredytowanym członkiem British Academy of Cosmetic Dentistry i jest włączony komitet uwierzytelniający. Stale prowadzi kursy i szkoli lekarzy dentystów na całym świecie. Jest także zapraszany jako mówca i autor publikacji na temat laserów w stomatologii na całym świecie. Darbar jest również pedagogiem i członkiem oraz założyciel Światowego Instytutu Laseru Klinicznego (WCLI), i służył w ich radzie doradczej. Jest także zaangażowany w ASLMS, WALT, NAALT, BSOS, WFLD, SOLA itp. Jest także egzaminatorem. Wprowadził koncepcję przygotowania wstępnego o różnych długościach fal i jego dane przedstawiono i opublikowano w SPIE IN 2006, 2007 i 2009/10 w San Francisco, USA, WALT (Światowe Stowarzyszenie Terapii Laserowej) 2008 Republika Południowej Afryki i Australia 2012.

Dr Piotr Roszkiewicz
W  2007  ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. W 2008 roku otworzył własną działalność gospodarczą i do dziś jest właścicielem Gabinetu Stomatologicznego w Laskach. W  2016 ukończył „Laser Therapy in Dentistry” na uniwersytecie w Aachen. Sam od 2016 roku jest wykładowcą i dyrektorem Laser and Health Academy Poland Training Center. Od 2018 jest także wykładowcą Ośrodka Stomatologii i Medycyny Laserowej.